KS GOLDSPORT

Szkoła tańca

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod.

Grupy dziecięce
Grupy młodzieżowe
Grupy dla dorosłych

Klub Sportowy Gold Sport działa na terenie Pruszkowa i okolic od 2018 roku (wcześniej pod nazwą Studio Tańca Jazz) Konikiem naszej szkoły jest taniec jazzowy. To właśnie choreografiami jazzowymi nasze formacje taneczne  sięgają po najwyższe miejsca na turniejach rangi krajowej i międzynarodowej. W naszym Klubie Dzieci i Młodzież trenują na różnych poziomach zaawansowania, od początkującego poprzez średniozaawansowany do zaawansowanego. Zaczynamy naukę już od 4 r.ż, aby na początku przez zabawę powoli zarażać  dzieci  pasją do ruchu i muzyki. Każda z grup trenuje dwa razy w tygodniu. Celem naszego Klubu jest nie tylko wychowanie kolejnego pokolenia tancerzy, podczas pracy z młodymi ludźmi  stawiamy na indywidualne podejście do każdego, wiedząc, że tylko w taki sposób można dać sprzyjające warunki do rozwoju; każdy młody tancerz ma swój czas, swoje możliwości, jak również ograniczenia, które trzeba zaakceptować i nie forsować – dać przestrzeń. Nasza Kadra Instruktorska, choć młoda wiekiem  ma przede wszystkim serce do dzieci i bardzo angażuje się we wszystkie zadania wynikające z pracy z dziećmi, stale podnosi swoje kwalifikacje, by jeszcze lepiej przekazywać wiedzę merytoryczną i otaczać podopiecznych troską.

 

Założycielką KS GOLD Sport jest Marta Lesiewicz – ukończyła z wynikiem celującym Kurs Kwalifikacyjny Instruktora tańca jazzowego w Mazowieckim Instytucie Kultury. W 2008 roku zdobyła Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu w Wenecji ‘’ Orfeusz we Włoszech” w choreografii  Piotra Galińskiego. Była tancerka  podczas Letnich Festiwali Tanecznych w Wiśle organizowanych przez Piotra Galińskiego. Odtwórczyni solowych partii w spektaklach tanecznych ‘3 x ja”, ‘’Obrazy życia” ,,Spectrum” ,,Imię Róży”, jak również w premierowym spektaklu ,,Buty’’ przygotowanym przez dyrektora Kieleckiego Teatru Tańca Grzegorza Pańtaka. Obecnie Mama rocznego Olafa. Marta jest osobą o wielkim sercu i uśmiechu, to właśnie jej charyzma, otwartość i profesjonalizm przyciąga między innymi z każdym rokiem coraz większe grono uczestników zajęć. Czuwa nad wszystkim i spina wszystko w piękną całość.

Testimonials

"Marta Lesiewicz to trenerka zaangażowana, pełna pasji i miłości do tańca, ale też niezwykłego podejścia do dzieci.... Profesjonalistka w każdym calu... Jej praca, choreografie i przygotowanie dzieci budzą prawdziwy podziw! Serdecznie polecam... A wiem co piszę, ponieważ moja córka trenuje u Pani Marty trzy lata i na swoim koncie ma wiele osiągnięć co jest wynikiem cięzkiej pracy obydwu, ale przede wszystkim serca w które wkłada w to najlepsza Trenerka"

Kasia, Mama

"Jestem bardzo zadowolona dziewczyny poleciały i jestem bardzo szczęśliwa że się zgodziły. Trenerki bardzo fajne."

Sylwia, Mama

“Marta - młoda dziewczyna pełna energii i zaangażowania w swoją pracę. Ma podejście do dzieci, za co one bardzo ją kochają. Dzięki za wspaniałe lekcje 30+”

Agnieszka, Mama